W kilku słowach

Czuję się jeszcze raczej nieciekawie. Ostatnich nocy nie wspominam miło. Trochę mnie te różne objawy chorobowe wymęczyły. Jeszcze chyba potrzebuję kilku dni, żeby jakoś normalnie egzystować.

Zmarła sąsiadka. Była niecałe dwa dni w hospicjum. W tym przypadku śmierć pojawiła się jako wybawienie od bólu i udręki.

Jeżeli chodzi o ostatnie wydarzenie dotyczące orzeczenia „Trybunału Konstytucyjnego”

to

Żartowniś Ponury/Facebook

9 myśli w temacie “W kilku słowach

 1. Słowo powszechnie uznane za „nieprzystojne” weszło na transparenty protestacyjne. Ten skrót myślowy dobrze oddaje szacunek do władzy jakim ją się obdarza. Do tej pory używano gwiazdek ***** ***, teraz już bez gwiazdek: WYPIERDLAĆ.

  Polubienie

 2. Teraz już wszyscy WYPIERDALAĆ i czarni w sukienkach też wypierdalać. Biskupi, czcigodni obrońcy płodów wypierdalać, matkipolki czcigodne mohery liżące buty kościołowym draniom, pedofilom wypierdalalc, do budy. TO JEST WOJNA. I jestem dumna, z tych młodych kobiet i z tych bardzo młodych najbardziej. Im wierzę, że jeszcze nie jest dla nich za późno, że się wyrwą ze schematu, że w końcu będą konsekwentnie napierdalać w pis i kościół. do skutku. do samego końca. i to jest szansa na dobrą zmianę w kraju tutejszym.
  Zdrowia życzę i dbaj o siebie.

  Polubienie

  1. o widzę, że obrończyni morderców i czarnych jeszcze się nie wypowiedziała – zapewne stchórzyła, jak mocodawcy, za to u siebie na blogu pluje jadem, epatuje głupotą, że aż miło )))))))))))))))))))) odezwała się matka i babka dzieci upośledzonych poświęcająca się codziennie dla swojej progenitury jejmać.

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s